Stálá nabídka

		        

 

Zahrada

Pracoviště Legato se nachází v krásné lokalitě na kraji lesa v Brně Kohoutovicích. Má také velkou zahradu vhodnou ke sportování i k provozování zájmové činnosti. Zastřešené elektrifikované pódium slouží pro každoroční open air akce jako Mezi panely, Kouzelné odpoledne a prezentace zájmových útvarů (Legato Open, Ahoj Legato apod.)

Otevřený klub LEGATO

Klub slouží pro setkávání mladých lidí ve věku 12 až 21 let v jejich volném čase. Otevřeno ve všední dny od 16.00 hod.

MACEŠKA

Dopolední rozvíjející program pro děti od 2 let bez rodičů. Tématicky zaměřený program obsahuje pohybová cvičení, zážitkové učení, hudební a výtvarnou činnost. Je vedený dvěma lektorkami, z nichž jedna má vždy pedagogické vzdělání. pondělí a čtvrtek 8.30 – 12.30 hod.
Bližší info na www.maceska.luzanky.cz

Lužánecká knihovnička

Nabídka pro klienty čekající na zahájení činnosti, pro rodiče čekající na děti, pro veřejnost. V lužánecké knihovničce čeká více než stovka knih různých žánrů. Pravidla půjčování jsou velmi jednoduchá: vyber si, půjč si (i domů), přečti si a vrať. Nic se neeviduje 🙂 Pokud máte doma knížky, kterými byste chtěli nabídku naší knihovničky rozšířit, odevzdejte je v kanceláři. Za každý knižní dar předem děkujeme.

WIFI

Pro všechny návštěvníky je k dispozici volně přístupná wi-fi.