Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Děti (0-5 let)

Další info
0-5 let

Středisko volného času Lužánky nabízí své volnočasové aktivity všem, včetně těch nejmenších. Na děti nejmenšího a předškolního věku i jejich rodiče se zaměřuje především pracoviště Lata v Žabovřeskách, avšak podobné aktivity nabízí také pracoviště Linka, Lány, Lyska, Louka nebo Lidická.

Kroužky
Název věk místo termín CenaCena za pololetí volná místa
Kung-Fu
Starodávné čínské bojové umění, které rozvíjí mysl a tělo pomocí bojových dovedností. Čekají tě kopy, údery, zápas na zemi, trénink sestav i nácvik boje, později také trénink se zbraněmi (dlouhá tyč, šavle). Získej sebedůvěru, buď silný, rychlý a nauč se ubránit!

Na trénink není potřeba žádné speciální vybavení pouze pohodlné sportovní oblečení: tričko, dlouhé volné tepláky a tenisky (vhodnější jsou s tenčí podrážkou).
5 - 12 Legato - Kohoutovice út 16:30 - 17:30 800 Kč 11 (z 20)
Family cirkus
Cirkusové hrátky zaměřené na rozvoj koordinace, posílení těla, hravost a pozitivní zážitky z pohybu pro děti od 3 do 6 let a jejich hravé rodiče.

Inspirované knihou "Matějova akrobacie". Postavený na technice Cirkomotorik Riky Taeymans.
3 - 6 Legato - Kohoutovice 15:30 - 16:30 700 Kč 6 (z 20)
Další
Příměstské tábory
Název věk termín místo cena volná místa
Mažoretky camp
Camp je zaměřen na pohybovou průpravu s tanečními prvky s návazností na tvorbu sestav pro mažoretky, případně trénink s hůlkou - točení, vyhazování.
Tábor bude doplněn hrami a jinými doplňkovými činnostmi.
5 - 11 28. 8. - 1. 9.
Legato - Kohoutovice 1 600 Kč 0 (z 10)
Další
Akce
Název věk termín místo cena volná místa
FREŠ MANÉŽ
Čtvrtý ročník festivalu mladých cirkusáků nabídne již tradičně také zajímavý program pro širokou veřejnost v podobě několika novocirkusových představení:

PÁ 9.6. 14:00 Cirqueon/DÍKY, ČAU!+ Cirkus LeGrando/KABARET U BIČE
Mladý a svěží dvoják:
DÍKY, ČAU!
De J"ai Vu, re-cyklace, zmatení, dětské hry, prázdnota igelitového pytlíku. Mladí a neklidní a tušení, že se máme na co těšit.
KABARET U BIČE
Autorský projekt mladých legranďáků v doprovodu živé muziky hudebního skladatele Mária Buzzi. Pokud máte rádi zábavu, tanec, cirkusové výkony a nečekané konce, tak v našem Kabaretu U biče jste na správném místě.
Vstup: 100/50

PÁ 9.6. 19:00 Maleta Company/BOA NOITE(Irsko) + Břéťa a Čeněk/klauniáda ZA ČÁROU(Brno)
Diptych v podání profesionálních performerů:
BOA NOITE
Když se dva sejdou, rozdílní ve své podobě, kultuře i jazyku, a mají si co říct. Hledání komunikace skrze pohyb a žonglování. Jak moc může být rozdílné a jak moc umí spojovat. Alex a davi, zcela rozdílná dvojice, která nás ale svým umem bezesporu nadchne.
ZA ČÁROU
Pod heslem "ve zdravém těle, zdravý duch" nám tito dva cvičenci dokazují, že v tělocvičně se dají zažít nejrůznější dobrodružství. Ve snaze zacvičit co nejdokonalejší sestavu se dostávají do nesnází a jejich snažení většinou dopadne zcela jinak, než plánovali.
Vstup: 150/100

SO 18:00 VARIETÉ FREŠ
Festival bez varieté je jako Spejbl bez Hurvínka. A proto i letos se pokocháme, pobavíme, užasneme a hromovým potleskem odměníme artisty, kteří se toho nebojí a kteří ze sebe jistě vyždímou všechen cirkusový um, který v jejich mladých tělech je.
Vstup: 50

Lístky pořídíte buď v předprodeji ve všední dny na pracovišti LEGATO (Stamicova 7, Brno - Kohoutovice) nebo LIDICKÁ (Lidická 50)
nebo přímo na místě před představeními.

www.fresmanez.cz


Upřesnění ceny: Dvoják: 100/50, Diptych: 150/100, Varieté FREŠ: 50
bez omezení 8. 6. - 11. 6.
Legato - Kohoutovice bez omezení -
Peněženky z tetra-packů
Výtvarná dílna.

Upřesnění ceny: zdarma
bez omezení 29. 3.
Legato - Kohoutovice bez omezení -
Bratři v tricku - Plovárna
Svět, který uvidíte, jest z hravosti, neboť hra předchází před činy. A jelikož příchylnost dvou pohlaví jest starší nežli skály a moře, stává se hra zbraní v líté při o dívčí přízeň.

A proto vejděte, vejděte bez zdráhání! Pánové dnes označili koupel za vlahou. Vyjasňuje se a k poledni bude vedro.

Představení je volně inspirováno novelou Rozmarné léto Vladislava Vančury. Poetiku tohoto autora převádí s lehkostí a jemnou groteskou do pohybové humoresky, v níž využívá cirkusových disciplín – žonglování, provazochodectví a párové akrobacie. Záhady. Humor. Srdcervoucí podívaná. Děti a vojsko platí skoro polovic.

V sezóně 2012/2013 bylo představení nominováno na cenu Divadelních novin v oblastech Alternativní divadlo a Tanec a balet.

V srpnu roce 2015 obdrželo představení Cenu diváka v rámci 26. Mezinárodního festivalu loutkového divadla ve Slovinském Mariboru.

bratrivtricku.cz

Upřesnění ceny: Dospělí 150/děti 100
bez omezení 3. 3.
Legato - Kohoutovice bez omezení -
Cestovatelská beseda - Íránem na pankáče a výstup na Damavand
"Nemít prachy, nevadí". A nemít je v zemi, v níž si z bankomatu nelze vybrat ani korunu, taky ne. Když jste chodící atrakce, což v Íránu, pokud jste zrovna pár dní před tím neusnuli v soláriu, budete, nemusíte se o nic starat. Včetně výstupu (respektive sestupu) na nejvyšší horu země – Damavand, dopravy, jídla, nebo drog. Vše, co v této zemi potřebujete, je úsměv na tváři a především nemít žádný plán.

Upřesnění ceny: vstupné dobrovolné
bez omezení 26. 1.
Legato - Kohoutovice bez omezení -
Cestovatelská beseda - Vietnam
Prozradíme, proč stojí za to navštívit Vietnam, jak se vyhnout davům v zátoce Ha Long, co je to bia hoi, jak se dá ztratit v Sa Pa, kde si užít moře, na jaké skvělé speciality se dá ve Vietnamu narazit, kde rozhodně nejezdit na skůtru a jestli stojí za to nechat se ošetřit v místní vojenské nemocnici a proč stojí za to navštívit deltu Mekongu i za odbobí dešťů.


Upřesnění ceny: vstupné dobrovolné
bez omezení 19. 1.
Legato - Kohoutovice bez omezení -
Další