Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Děti (12-18 let)

Další info
Cirkus

Pro větší školáky a mládež Lužánky na svých pracovištích nabízí jak klasické volnočasové aktivity s dlouhodobou tradicí, tak také zajímavé a trendy kroužky nebo letní pobytové a příměstské tábory. Podívejte se do naší nabídky.

Kroužky
Název věk místo termín CenaCena za pololetí volná místa
Cirkus LeGrando čtvrtek - Herecké dovednosti
Kroužky Cirkusu LeGrando pro školní děti se skládají z balančních, hereckých technik a přípravy představení a cena všech těchto aktivit, které spolu neoddělitelně souvisí, je 1300 na pololetí.
6 - 15 Legato - Kohoutovice čt 16:30 - 17:30 650 Kč 34 (z 34) -
2Billiard hockey - šprtec
Stolní hokej kategorie billiard-hockey neboli šprtec. Napětí, zábava, pravidelné
tréninky, přátelská utkání, ale i účast v celorepublikových ligových soutěžích.
To je šprtec v podání Klubu stolního hokeje Šneci Kohoutovice! Tento kroužek může začít dříve než 7.10. informaci dostanete 8.9. na Legato open 16.00-18.00
6 - 100 Legato - Kohoutovice st 16:00 - 18:00 500 Kč 20 (z 20) -
Konverzační angličtina
Už se vám pletou mraky tabulek, gramatická pravidla a významy slovíček, které stejně brzy zapomenete? Pokud angličtinu i přesto máte rádi, přijďte do Legata, kde si užijete to nejlepší z jazykové výuky! Na konverzačních hodinách angličtiny se budeme bavit o konkrétních tématech ze života a procvičíme si jak mluvit v situacích, v kterých nám čeština nepomůže. Na výuce ‚pojedeme‘ na letiště, do obchodu nebo restaurace, vyplníme on-line přihlášku na kemp v zahraničí, a seznámíme se s kamarády z ciziny… Ať nás už nic na další dovolené nepřekvapí!
11 - 20 Legato - Kohoutovice út 16:00 - 17:00 600 Kč 15 (z 15)
Cirkus LeGrando - úterý - Herecké dovednosti
Kroužky Cirkusu LeGrando pro školní děti se skládají z balančních, hereckých technik a přípravy představení a cena všech těchto aktivit, které spolu neoddělitelně souvisí, je 1300 na pololetí. Pracujeme s individuálním přístupem na základě pokročilosti.
6 - 15 Legato - Kohoutovice út 16:30 - 17:30 650 Kč 35 (z 35) -
Liščátka - country II
Kroužek se koná 2x týdně a je nutné se zároveň přihlásit do kroužku Liščátka v úterý.
Základy tance se zaměřením na
styl country, irsko a line dance.
Kromě pravidelných rozcviček a trénování techniky tanců se můžete těšit na plno her,
tvorbu zajímavých choreografií a spoustu nových kamarádů.
Během roku vás čekají vystoupení, soustředění,soutěže a festivaly.
Začínáme obvykle už v září termín se dozvíte 8.9. na Legato open 16.00-18.00 nebo přímo od vedoucích. Protože chceme mít úspěch na soutěžích a festivalech trénujeme 2x týdně v úterý i ve čtvrtek. předpokládaná ce je 800Kč půl roku / 1600 Kč rok
5 - 15 Legato - Kohoutovice čt 16:00 - 17:30 400 Kč 16 (z 16) -
Další
Tábory a pobytové akce
Název věk termín místo typ ubytování cena volná místa
Filmařské soustředění v Oparnu
Pobytový tábor proběhne v Oparenské mlýně, který je situován v nádherném údolí s romantickým hradem a starobylou vesničkou. Je otevřen nejen pro děti z filmových kroužků, ale pro všechny zájemce od 10 let.

Děti budou tvořit původní filmařské pokusy pod vedením instruktora a budou směřovat ke kolektivnímu dílu.
Kromě toho bude program obsahovat i cyklovýlety do blízkého okolí s poznáváním inspirativního prostředí.
Účastníci tábora budou potřebovat vlastní jízdní kolo.
10 - 17 1. 7. - 8. 7.
Legato - Kohoutovice budova 2 700 Kč 0 (z 15) -
Zlaté slunce Blansko 10 - 20 8. 6. - 11. 6.
Legato - Kohoutovice budova 50 Kč 3 (z 8) -
MFFMT - Malá šestnáctka 8 - 20 12. 10. - 15. 10.
Legato - Kohoutovice budova 50 Kč 31 (z 50) -
Cirkus LeGrando na štacích
Jedná se o každoroční letní tábor, který letos již tradičně proběhne na statku v malebné jihočeské vesničce Vícemil, a to v termínu 29. 7. – 6. 8. 2017.

Účastníky čeká mimo klasických táborových zážitků také spousta cirkusu v podobě pilného tréningu a následného vytvoření táborového představení. S ním si pak na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je kočovat protože nás čeká “šňůra” po okolních vesnicích, kde nalákáme místní obyvatele průvodem a poté předvedeme, co jsme za těch pár dní nazkoušeli. Celý tábor se pak zakončí na domácí půdě, kdy poslední večer tábora mají rodiče možnost se za námi přijet podívat, zhlédnout představení, zůčastnit se rautu a všichni společně si zatrsat na závěrečné párty.

POZOR! Tábor je určen pouze těm, kteří navštěvují cirkusový kroužek na Legatu a kterým je víc než 10 let.

Cena tábora je 3300,- korun a zahrnuje veškerou dopravu, jídlo i ubytování.

Místo konání: mapy.cz/s/1leyG

Více info a přihlašování na
10 - 18 29. 7. - 6. 8.
Legato - Kohoutovice budova 3 300 Kč 0 (z 35) -
Filmování v Čechách
Pobytový tábor filmového kroužku Lávka, který je otevřen i pro filmové začátečníky. Program je připraven pro filmový štáb, který natáčí krátký film podle vlastní předlohy. Během tábora se děti seznámí se základy filmařských profesí a díky týmové spolupráci jsou vedeni ke společnému výsledku.
Program je doplněn o sportovní hry, každý z účastníků si s sebou vezme vlastní jízdní kolo. Společné cyklo výlety doplňují program ve sportovní oblasti. Všechno probíhá v překrásném prostředí Sloupu v Čechách (nedaleko České Lípy).
10 - 18 21. 7. - 28. 7.
Legato - Kohoutovice budova 3 000 Kč 14 (z 15)
Další
Příměstské tábory
Název věk termín místo cena volná místa
Instruktorský kurz 15 - 18 21. 8. - 25. 8.
14. 8. - 18. 8.
17. 7. - 21. 7.
11. 7. - 14. 7.
Legato - Kohoutovice 200 Kč 3 (z 25) -
Filmaři 1
Tradiční příměstský tábor na Legatu, kde kolektiv dětí spolupracuje na bázi filmového štábu. Děti si vyzkoušejí klasická filmařská řemesla a kolektivně jsou vedeny k výslednému filmovému dílu. Během týdne je program doplněn o další sportovní a společenské hry (dle počasí a celkového rozpoložení skupiny).
10 - 15 10. 7. - 14. 7.
Legato - Kohoutovice 1 400 Kč 2 (z 30) -
Městečko K- vytvoř si město, vyber si profesi, vytvářej hodnoty !
Zodpovědnost, komunikace, spolupráce, finanční gramotnost. To vše a mnohem víc je třeba k úspěšnému vedení ani ne velkého, ani ne malého městečka.
Děti budou mít možnost vyzkoušet si svět dospělých na svoji vlastní dětskou kůži. Vyberou si povolání např . kuchař, elektromontér, prodavač, vynálezce, výtvarník, reportér, policista, hasič apod. Mohou se stát i bankéřem či starostou. Budou se podílet na chodu městečka a za svoji práci dostanou odměnu. Výdělek budou mít možnost utratit dle svého uvážení - nakupováním v místním obchůdku, v relaxační zóně : fit centru , x-box pointu, čítárně, k dispozici budou deskové hry.
Spousta zábavy je zaručena a jako bonus se děti přiučí základním principům fungování společnosti a zásadám dobrého zacházení s financemi. Což se jistě hodí.

8 - 15 24. 7. - 28. 7.
Legato - Kohoutovice 1 400 Kč 33 (z 50) -
Cirkus LeGrando na Lidické 1
Příměstské tábory jsou určeny pouze pro děti od 8 let!

Celý týden bude koncipován jako cirkusový trénink, zakončený vždy poslední den v pátek představením, konaným v 16:00. Vaše dítě bude mít možnost si první dopoledne vyzkoušet všechny nabízené disciplíny (žonglování, jízdu na jednokolce, fakírská umění, akrobacii na visuté hrazdě, přízemní akrobacii, balancování na koulích, kouzelnictví, klauniku, chůzi po laně a další), z těchto disciplín si vybere dvě, které bude trénovat po zbytek týdne.

Společné tréninky budou začínat každý den v 9:00, k dispozici na místě konání budeme od 8:00, končit bude vždy v 16:00 s možností pobytu dětí na místě max do 17:00.

Cena tábora je 1.400,- Kč zahrnující teplé obědy a pitný režim.

PLATBU PROSÍME USKUTEČNIT DO KONCE KVĚTNA 2017!!!

Přihlásit se můžete elektronicky přes Lužánecký profil

Doporučení:

Potřeby na tábor jsou: cvičební úbor včetně přezůvek, lahev na pití, v případě potřeby dopolední a odpolední svačina. Nedoporučujeme, aby si děti braly s sebou na příměstský tábor drahé věci a elektroniku – telefony, MP3 přehrávače atd. – nejsme schopni zajistit jejich stoprocentní bezpečnost.

Závěrem a zlatým hřebem je páteční představení, je velmi žádoucí, aby se ho dítě zúčastnilo a završilo tak svoji práci. Pokud víte dopředu, že se z nějakého důvodu nemůže pátečního představení zúčastnit, zvažte prosím účast Vašeho dítěte na tomto táboře.

Nabídka:

I v letošním roce nabízíme možnost zakoupení triček Cirkusu LeGrando. Cena jednoho trička je 250,- Kč. Trička prodáváme vždy před a po závěrečném představení na konci příměstského tábora.
8 - 18 10. 7. - 14. 7.
Legato - Kohoutovice 1 400 Kč 0 (z 60) -
Cirkus LeGrando v Legatu 1
Příměstské tábory jsou určeny pouze pro děti od 8 let!

Celý týden bude koncipován jako cirkusový trénink, zakončený vždy poslední den v pátek představením, konaným v 16:00. Vaše dítě bude mít možnost si první dopoledne vyzkoušet všechny nabízené disciplíny (žonglování, jízdu na jednokolce, fakírská umění, akrobacii na visuté hrazdě, přízemní akrobacii, balancování na koulích, kouzelnictví, klauniku, chůzi po laně a další), z těchto disciplín si vybere dvě, které bude trénovat po zbytek týdne.

Společné tréninky budou začínat každý den v 9:00, k dispozici na místě konání budeme od 8:00, končit bude vždy v 16:00 s možností pobytu dětí na místě max do 17:00.

Cena tábora je 1.400,- Kč zahrnující teplé obědy a pitný režim.

PLATBU PROSÍME USKUTEČNIT DO KONCE KVĚTNA 2017!!!

Přihlásit se můžete elektronicky přes Lužánecký profil

Doporučení:

Potřeby na tábor jsou: cvičební úbor včetně přezůvek, lahev na pití, v případě potřeby dopolední a odpolední svačina. Nedoporučujeme, aby si děti braly s sebou na příměstský tábor drahé věci a elektroniku – telefony, MP3 přehrávače atd. – nejsme schopni zajistit jejich stoprocentní bezpečnost.

Závěrem a zlatým hřebem je páteční představení, je velmi žádoucí, aby se ho dítě zúčastnilo a završilo tak svoji práci. Pokud víte dopředu, že se z nějakého důvodu nemůže pátečního představení zúčastnit, zvažte prosím účast Vašeho dítěte na tomto táboře.

Nabídka:

I v letošním roce nabízíme možnost zakoupení triček Cirkusu LeGrando. Cena jednoho trička je 250,- Kč. Trička prodáváme vždy před a po závěrečném představení na konci příměstského tábora.
8 - 18 14. 8. - 18. 8.
Legato - Kohoutovice 1 400 Kč 0 (z 60) -
Další
Akce
Název věk termín místo cena volná místa
Workshop vzdušné akrobacie- ZAČÁTEČNÍCI
V pořadí již čtvrtý workshops, zaměřený na vzdušnou akrobacii pod taktovkou Ivet z cirkusu LeGrando!
Vyzkoušíme si šálu i trapéz, jak se dostat nahoru a i dolů a ještě u toho dobře vypadat :)
Tento ws je především pro začátečníky a ty z Vás, kteří již někdy tyto disciplíny vyzkoušeli, ale prozatím jim plně nepropadli!
Více info:
Na mailu: (Ivet)-pokud nevíte či chcete poradit ohledně náplně kurzu, vhodného oblečení, cesty..atd. či -pokud jsou trable s platbou či přihlášením na ws
Fb událost: https:// www.facebook.com /events/1130927757037137/?acontext=BrefACactionhistoryAnullD
18 - 70 28. 10.
Legato - Kohoutovice 500 Kč 3 (z 15) -
Workshop žonglování - passing Bratři v Tricku 15 - 69 4. 3.
Legato - Kohoutovice 500 Kč 6 (z 15) -
Workshop závěsné akrobacie pro začátečníky
Workshop je otevřený pro všechny, kteří chtějí protáhnout a posílit svá těla s pomocí cirkusového náčiní. V nabídce budou určitě šály a trapéz … a možná něco navíc ;) lekci zaměřena převážně pro začátečníky a mírně pokročilé, ideální opakovačka pro ty co na ws již byli ale i pro nové "vzduchaře" :)
FB událost zde: http://www.facebook.com/events/1892517600983298
V případě, že workshop bude naplněn a budete se chtít zapsat na seznam náhradníků, napište prosím na
18 - 60 28. 1.
Legato - Kohoutovice 500 Kč 4 (z 15) -
Workshop Trapez pokročilí
Workshop na trapezu s Eliškou Brtnickou - aktérkou představení Enola.
18 - 60 11. 2. - 12. 2.
Legato - Kohoutovice 1 000 Kč 14 (z 18) -
Workshop vzdušné akrobacie- POKROČILÍ
V pořadí již čtvrtý ws, zaměřený na vzdušnou akrobacii pod taktovkou Ivet z cirkusu LeGrando!
Vyzkoušíme si především šálu, kombinace více prvků a nějaké to koordinované padání :)
Tento ws je především pro ty z Vás, kteří již někdy tyto disciplíny vyzkoušeli, byli už na některém z předcházejících ws a zvládají šplhat, uzly na obou nohách a v ideálním případě i „nůžky“ (ty však nejsou podmínkou).
Více info:
Na mailu: (Ivet)-pokud nevíte či chcete poradit ohledně náplně kurzu, vhodného oblečení, cesty..atd. či
-pokud jsou trable s platbou či přihlášením na ws
FB událost: https:// www.facebook.com /events/1130927757037137/?acontext=BrefACactionhistoryAnullD

18 - 70 28. 10.
Legato - Kohoutovice 500 Kč 0 (z 15) -
Další
Kurzy a vzdělávání
Název věk termín místo cena volná místa
Kondiční kurz závěsné akrobacie - začátečníci podzim 2017
Kurz vzdušné akrobacie zaměřený na zvládnutí základních i pokročilejších technik na šálách, visuté hrazdě, cloudu, vertikálním laně a aerial hoop.

Individuální přístup dle pokročilosti jednotlivých účastníků.

Místo konání:
Pracoviště Legato, Stamicova 7, 623 00 Brno-Kohoutovice
Čas konání:
19.30-21.00
Kontakt na lektory:
Iveta Čechovská
608 874 576
18 - 60 25. 12.
Legato - Kohoutovice 1 800 Kč 2 (z 20) -
Kondiční partnerská akrobacie PODZIM 2017
Kurz partnerské akrobacie zaměřený na zvládnutí základních i pokročilejších technik partnerské a skupinové akrobacie, základní dynamické prvky, stojky,...
Individuální přístup dle pokročilosti jednotlivých účastníků.

Místo konání:
Pracoviště Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
Čas konání:
Čtvrtky 18.30-20.00
Michal Nováček, tel. 725 770 107
18 - 60 2. 10. - 18. 12.
Legato - Kohoutovice 1 800 Kč 10 (z 20) -
Kondiční partnerská akrobacie JARO 2018
Kurz partnerské akrobacie zaměřený na zvládnutí základních i pokročilejších technik partnerské a skupinové akrobacie, základní dynamické prvky, stojky,...
Individuální přístup dle pokročilosti jednotlivých účastníků.

Místo konání:
Pracoviště Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice

Čas konání:
Čtvrtky 18.30-20.00

Vedoucí:
Michal Nováček, tel. 725 770 107
18 - 60 1. 2.
25. 1.
8. 2. - 26. 4.
Legato - Kohoutovice 1 800 Kč 13 (z 20)
Kondiční kurz závěsné akrobacie - začátečníci JARO 2018
Kurz vzdušné akrobacie zaměřený na zvládnutí základních i pokročilejších technik na šálách, visuté hrazdě, cloudu, vertikálním laně a aerial hoop.

Individuální přístup dle pokročilosti jednotlivých účastníků.

Místo konání:
Pracoviště Legato, Stamicova 7, 623 00 Brno-Kohoutovice

Čas konání:
19.30-21.00

Kontakt na lektory:
Iveta Čechovská
608 874 576
Iva Kutilová:
602 665 737
18 - 60 29. 1.
22. 1.
12. 2. - 30. 4.
Legato - Kohoutovice 1 800 Kč 7 (z 20)
Kondiční kurz závěsné akrobacie - mírně pokročilí JARO 2018
Kurz vzdušné akrobacie zaměřený na zvládnutí pokročilejších technik na šálách, visuté hrazdě, cloudu, vertikálním laně a aerial hoop.

Individuální přístup dle pokročilosti jednotlivých účastníků.

Místo konání:
Pracoviště Legato, Stamicova 7, 623 00 Brno-Kohoutovice

Čas konání:
18.00-19.30

Kontakt na lektory:
Iveta Čechovská
608 874 576
Iva Kutilová:
602 665 737
18 - 60 12. 2. - 30. 4.
29. 1.
22. 1.
Legato - Kohoutovice 1 800 Kč 15 (z 20)
Další