Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Děti (6-11 let)

Další info
Atelier Lávka

Na všech pracovištích Střediska volného času Lužánky najdou malí školáci pestrou nabídku volnočasových aktivit. V průběhu roku se mohou přihlásit jak do kroužků s nejrůznějším zaměřením, tak se mohou v létě zúčastnit také tematických příměstských a pobytových táborů. Stačí si jen vybrat.

Kroužky
Název věk místo termín CenaCena za pololetí volná místa
Cirkus LeGrando - Vzdušná akrobacie - Šály - začátečníci
Kroužky Cirkusu LeGrando se skládají z tréninku technik na trapézu, šálách a přípravy představení a cena všech těchto aktivit, které spolu neoddělitelně souvisí, je 1300 na pololetí.
6 - 9 Legato - Kohoutovice st 15:30 - 16:30 650 Kč 30 (z 30) -
Street dance junior
Taneční kroužek věnující se stylům street dance. Např. Hip hop, House dance, Vogue, Dancehall apod. Vhodný pro začátečníky i pokročilé.
10 - 15 Legato - Kohoutovice po 17:00 - 18:30 1 000 Kč 20 (z 20)
Cirkus LeGrando - Vzdušná akrobacie - Šály - pokročilí
Kroužky Cirkusu LeGrando se skládají z tréninku technik na trapézu, šálách a přípravy představení a cena všech těchto aktivit, které spolu neoddělitelně souvisí, je 1300 na pololetí.
10 - 15 Legato - Kohoutovice po 16:00 - 17:00 650 Kč 40 (z 40) -
Jednokolky - Try One
První škola jednokolek v ČR začíná svoji činnost právě teď! Těšit se
můžete na intenzivní tréninky jízdy na klasické i terénní jednokolce, triky
různých obtížností, skupinové choreografie, náročnější způsoby
nasedání a jízdy (šlapání jednou nohou, wheelwalk) a další taškařice na
jednom kole.

Více zde: tryone.cz
6 - 18 Legato - Kohoutovice po 18:00 - 20:00 1 000 Kč 25 (z 25)
Cirkus LeGrando čtvrtek - Herecké dovednosti
Kroužky Cirkusu LeGrando pro školní děti se skládají z balančních, hereckých technik a přípravy představení a cena všech těchto aktivit, které spolu neoddělitelně souvisí, je 1300 na pololetí.
6 - 15 Legato - Kohoutovice čt 16:30 - 17:30 650 Kč 34 (z 34) -
Další
Tábory a pobytové akce
Název věk termín místo typ ubytování cena volná místa
Zlaté slunce Blansko 10 - 20 8. 6. - 11. 6.
Legato - Kohoutovice budova 50 Kč 3 (z 8) -
MFFMT - Malá šestnáctka 8 - 20 12. 10. - 15. 10.
Legato - Kohoutovice budova 50 Kč 31 (z 50) -
Filmování v Čechách
Pobytový tábor filmového kroužku Lávka, který je otevřen i pro filmové začátečníky. Program je připraven pro filmový štáb, který natáčí krátký film podle vlastní předlohy. Během tábora se děti seznámí se základy filmařských profesí a díky týmové spolupráci jsou vedeni ke společnému výsledku.
Program je doplněn o sportovní hry, každý z účastníků si s sebou vezme vlastní jízdní kolo. Společné cyklo výlety doplňují program ve sportovní oblasti. Všechno probíhá v překrásném prostředí Sloupu v Čechách (nedaleko České Lípy).
10 - 18 21. 7. - 28. 7.
Legato - Kohoutovice budova 3 000 Kč 14 (z 15)
Cirkus LeGrando na štacích
Jedná se o každoroční letní tábor, který letos již tradičně proběhne na statku v malebné jihočeské vesničce Vícemil, a to v termínu 29. 7. – 6. 8. 2017.

Účastníky čeká mimo klasických táborových zážitků také spousta cirkusu v podobě pilného tréningu a následného vytvoření táborového představení. S ním si pak na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je kočovat protože nás čeká “šňůra” po okolních vesnicích, kde nalákáme místní obyvatele průvodem a poté předvedeme, co jsme za těch pár dní nazkoušeli. Celý tábor se pak zakončí na domácí půdě, kdy poslední večer tábora mají rodiče možnost se za námi přijet podívat, zhlédnout představení, zůčastnit se rautu a všichni společně si zatrsat na závěrečné párty.

POZOR! Tábor je určen pouze těm, kteří navštěvují cirkusový kroužek na Legatu a kterým je víc než 10 let.

Cena tábora je 3300,- korun a zahrnuje veškerou dopravu, jídlo i ubytování.

Místo konání: mapy.cz/s/1leyG

Více info a přihlašování na
10 - 18 29. 7. - 6. 8.
Legato - Kohoutovice budova 3 300 Kč 0 (z 35) -
Filmařské soustředění v Oparnu
Pobytový tábor proběhne v Oparenské mlýně, který je situován v nádherném údolí s romantickým hradem a starobylou vesničkou. Je otevřen nejen pro děti z filmových kroužků, ale pro všechny zájemce od 10 let.

Děti budou tvořit původní filmařské pokusy pod vedením instruktora a budou směřovat ke kolektivnímu dílu.
Kromě toho bude program obsahovat i cyklovýlety do blízkého okolí s poznáváním inspirativního prostředí.
Účastníci tábora budou potřebovat vlastní jízdní kolo.
10 - 17 1. 7. - 8. 7.
Legato - Kohoutovice budova 2 700 Kč 0 (z 15) -
Další
Příměstské tábory
Název věk termín místo cena volná místa
Filmaři 1
Tradiční příměstský tábor na Legatu, kde kolektiv dětí spolupracuje na bázi filmového štábu. Děti si vyzkoušejí klasická filmařská řemesla a kolektivně jsou vedeny k výslednému filmovému dílu. Během týdne je program doplněn o další sportovní a společenské hry (dle počasí a celkového rozpoložení skupiny).
10 - 15 10. 7. - 14. 7.
Legato - Kohoutovice 1 400 Kč 2 (z 30) -
Cirkus LeGrando v Legatu 1
Příměstské tábory jsou určeny POUZE pro děti od 8 let!
Je to opravdu ta nejspodnější věková hranice, s jakou jsme tento příměstský tábor schopni zrealizovat.

Celý týden bude koncipován jako cirkusový trénink, zakončený vždy poslední den v pátek představením, konaným v 16:00. Vaše dítě bude mít možnost si první dopoledne vyzkoušet všechny nabízené disciplíny (např. žonglování, fakírská umění, akrobacii na visuté hrazdě, přízemní akrobacii, balancování na koulích, kouzelnictví, klauniku, chůzi po laně a další), z těchto disciplín si vybere dvě, které bude trénovat po zbytek týdne.
Závěrem a zlatým hřebem je páteční představení, je velmi žádoucí, aby se ho dítě zúčastnilo a završilo tak svoji práci. Stává se, že představení v pátek se malinko protáhne, předpokládaný úplný konec je až v 18.30. Pokud víte dopředu, že se z nějakého důvodu nemůže pátečního představení zúčastnit, zvažte prosím účast Vašeho dítěte na tomto táboře.
Společné tréninky budou začínat každý den v 9:00, k dispozici na místě konání budeme od 8:00, končit bude vždy v 16:00 s možností pobytu dětí na místě max do 17:00.

Cena tábora je 1.600,- Kč zahrnující program, teplé obědy a pitný režim.

PLATBU PROSÍME USKUTEČNIT DO KONCE KVĚTNA 2018!!!

Přihlásit se můžete elektronicky přes Lužánecký profil

Doporučení:

Potřeby na tábor jsou: cvičební úbor včetně přezůvek, lahev na pití, v případě potřeby dopolední a odpolední svačina. Nedoporučujeme, aby si děti braly s sebou na příměstský tábor drahé věci a elektroniku – telefony, MP3 přehrávače atd. – nejsme schopni zajistit jejich stoprocentní bezpečnost.

Nabídka:

I v letošním roce nabízíme možnost zakoupení triček Cirkusu LeGrando. Cena jednoho trička je 250,- Kč. Trička prodáváme vždy před a po závěrečném představení na konci příměstského tábora.
8 - 18 13. 8. - 17. 8.
Legato - Kohoutovice 1 600 Kč 13 (z 60)
Cirkus LeGrando na Lidické 2
Příměstské tábory jsou určeny pouze pro děti od 8 let!

Celý týden bude koncipován jako cirkusový trénink, zakončený vždy poslední den v pátek představením, konaným v 16:00. Vaše dítě bude mít možnost si první dopoledne vyzkoušet všechny nabízené disciplíny (žonglování, jízdu na jednokolce, fakírská umění, akrobacii na visuté hrazdě, přízemní akrobacii, balancování na koulích, kouzelnictví, klauniku, chůzi po laně a další), z těchto disciplín si vybere dvě, které bude trénovat po zbytek týdne.

Společné tréninky budou začínat každý den v 9:00, k dispozici na místě konání budeme od 8:00, končit bude vždy v 16:00 s možností pobytu dětí na místě max do 17:00.

Cena tábora je 1.400,- Kč zahrnující teplé obědy a pitný režim.

PLATBU PROSÍME USKUTEČNIT DO KONCE KVĚTNA 2017!!!

Přihlásit se můžete elektronicky přes Lužánecký profil

Doporučení:

Potřeby na tábor jsou: cvičební úbor včetně přezůvek, lahev na pití, v případě potřeby dopolední a odpolední svačina. Nedoporučujeme, aby si děti braly s sebou na příměstský tábor drahé věci a elektroniku – telefony, MP3 přehrávače atd. – nejsme schopni zajistit jejich stoprocentní bezpečnost.

Závěrem a zlatým hřebem je páteční představení, je velmi žádoucí, aby se ho dítě zúčastnilo a završilo tak svoji práci. Pokud víte dopředu, že se z nějakého důvodu nemůže pátečního představení zúčastnit, zvažte prosím účast Vašeho dítěte na tomto táboře.

Nabídka:

I v letošním roce nabízíme možnost zakoupení triček Cirkusu LeGrando. Cena jednoho trička je 250,- Kč. Trička prodáváme vždy před a po závěrečném představení na konci příměstského tábora.
8 - 18 17. 7. - 21. 7.
Legato - Kohoutovice 1 400 Kč 0 (z 60) -
Jak se tancem budí princezny
Po domluvě je možné přivést děti již v 8.00 , program začíná v 9.00 a končí v 16.00, děti je možno vyzvednout do 16.30.
Tábor je určen pro děti, které baví tancovat, hrát různé hry, chodit do přírody a bavit se s kamarády. V horkém létě využijeme pro vodní hry zahradu Legata a naopak při deštivém počasí zůstaneme v místnosti. Jeden den se chystáme na celodenní výlet poté společně přespíme na Legatu, připravíme si společně večeři a zažijeme romatniku letního večera pod hvězdami.
6 - 12 31. 7. - 4. 8.
Legato - Kohoutovice 1 400 Kč 0 (z 24) -
Filmaři 2
Tradiční filmový příměstský tábor probíhající v Atelieru Lávka, SVČ Legato v Kohoutovicích. Během programu se děti seznámí se základem filmařských profesí v ve společném týmu, filmovém štábu jsou odborně vedeni ke společnému výsledku - krátkému hranému filmu podle vlastní předlohy.
8 - 18 16. 7. - 20. 7.
Legato - Kohoutovice 1 600 Kč 22 (z 25) -
Další
Akce
Název věk termín místo cena volná místa
JCS - Jednodenní cirkusové soustředění
PROSÍM POZOR!

Soustředění je určeno pouze pro děti NAVŠŤEVUJÍCÍ V TOMTO POLOLETÍ KROUŽKY LEGRANDO V LEGATU!

Na soustředění se nebudeme stresovat vytvářením představení, půjde o to si před vánocemi pořádně zatrénovat, rozvinout ve workshopech své dovednosti, a taky třeba vyzkoušet nové cirkusácké disciplíny, na které nebývá v kroužcích prostor. Předváděčky plánujeme až na konec ledna.


6 - 18 9. 12.
Legato - Kohoutovice 6 (z 90) -
Další