Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Cirkus

Jsme cirkusová škola pro děti, mládež a dospělé, která funguje od roku 2005 v brněnských Kohoutovicích jako projekt „Lužánek – střediska volného času.“ . Díky dlouholetým kontaktům s Německými kolegy jsme zahájili svoji činnost jako první tréninkový prostor specializující se na výuku cirkusových dovedností dětí, mládeže i dospělých. Posláním Cirkusu LeGrando je vzdělávat a tvořit prostřednictvím cirkusového umění.

Nabízíme workshopy ve více než 14-ti cirkusových disciplínách ve vlastním malém šapitó i v kamenné budově. Vedle celoroční zájmové vzdělávací činnosti nabízíme i tábory, výukové programy a další akce pro veřejnost.

Od roku 2013 rozšiřujeme nabídku také pro dospělé formou kondičních kurzů, např. vzdušné akrobacie, v multifunkčním prostoru – Manéži. Udržujeme kontakty také s kolegy z oboru po celé Evropě.

Pro bližší info nás prosím kontaktujte:

Kurzy   Kroužky