Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Tomáš Mohapl Doležal photo
"... aby každý den byl jiný. "

Tomáš Mohapl Doležal

Kontakt

604919120
pedagog volného času, divadlo, geocaching, programy pro školy, kurzy pracoviště: Legato, Stamicova 7, oddělení: Legato
Tomáš Mohapl Doležal photo
"... aby každý den byl jiný. "

Do Brna jsem přišel jako chlapec z Vysočiny s odhodláním stát se učitelem matematiky. Studia na pajdáku jsem úspěšně dokončil - papír na to mám. Ale vzhledem k tomu, že jsem dělal amatérské divadlo, jezdil jako vedoucí na tábory a rád, zakotvil jsem profesně ve volnočasovém centru. Doplnil jsem i další studia dramatické výchovy a dramaterapie. Jen ten doktorát z pedagogiky mi zatím uniká. Ku prospěchu mé stávající profese pedagoga volného času a mnou nabízených aktivit je i to, že jsem poučeným návštěvníkem biografu, fanoušek filmových i divadelních festivalů a dílen, vojenský kuchař, trpělivý domácí kutil, dobrovolná zdravotní sestra, nadšený turista, cestovatel a kochající se řidič.

Moje zájmy

Rodina, divadlo, četba, dokumentární film, turistika, poslech rozhlasu.

Já a Lužánky

V revolučním roce 1989 jsem jako student pajdáku navštívil kurz dramatické výchovy ve Středisku volného času Lužánky, vedený Silvou Mackovou a Danou Svozilovou. Od té chvíle mi dramatická výchova učarovala a Lužánky se pro mne staly místem s neuvěřitelným magnetizmem. Spojení divadla (jednoho z mých koníčků), výchovy a vzdělávání (mé profesní ukotvení) mi smysluplně zarámovalo moje profesní ale i osobní zacílení. Spojení zájmů a profese se mi promítá i do dalších aktivit: turistika - geocaching, kutilství - rukodělné kroužky a další... Jsem "skoro" všeho schopen.

Kromě volnočasové klasiky (kroužky, tábory) lektoruji se svými kolegy i výukové programy pro školy zaměřené na divadlo, film, literaturu, historii, lidské soužití, dokonce i na matematiku. 


Metodický přístup

Dramatická výchova, zážitková pedagogika a vše další, čím se dá kreativně poznávat svět - učit se skrze umění, s uměním i o umění.

Proč ke mně

Jestli vás také baví hledaní a objevovaní, pojďte do toho se mnou. Kromě divadla taky rád pracuji rukama, chodím do přírody a hraju rád různé hry.

Perlička na závěr

Mám dvě příjmení - jedno po rodičích a druhé s úcty k mojí ženě.